حرف‌های غیررسمی من

حرف‌های من جامه نیستند تا ز تن درآورم/ چامه و چکامه نیستند تا به رشته‌ی سخن درآورم

30 آبان 97


بدون تعارف! اگر این نوشتار به شما کمکی نکند، یعنی ما در کارمان تسلط کافی نداریم!. البته این ریسک بزرگی است، اما ماهیت خدمات ما که «تولید محتواست» این ریسک را پذیرفتنی می‌کند. بلاخره شما قرار است بابت «تولید محتوای خوب» به ما پول بدهید! پس این نوشتار، هم معرفی ویژگی‌های ماست و هم نمونه و آزمونی در حضور ارجمندتان…

ما دقیقا چه می کنیم!؟

اگر سایت دارید! نوشتن پست‌ها، مقالات و محتوای سایت شما
اگر طراح هستید، نوشتن محتوای ثابت و اولیه پروژه‌های شما شامل اسم سایت تا عناوین و پیام‌های تبلیغاتی، بخش معرفی، سرویس‌ها و…
اگر توسعه دهنده اندروید و IOS هستید، محتوای اولیه بازی‌ها و برنامه‌های شما را تولید می‌کنیم. روی شخصیت‌پردازی و خلاقیت‌های ما برای ساخت بازی و طراحی رابط کاربری فوق‌العاده حساب کنید!
اگر متن تبلیغاتی و معرفی محصول نیاز دارید، حتما از واژه‌های پولساز ما استفاده کنید.
اگر به محتوای رسمی و اداری برای سایت‌های سازمانی و شرکتی نیاز دارید، ما متن اساسنامه، مرامنامه، تعهدنامه، طرح پرسش و سایر متون اداری متناسب با نیاز شما
اگر به محتوای آموزشی نیاز دارید، خوب است بدانید، روش‌ تدریس ما عالی است، ابتدا طرح درس موضوع را تحت نظارت مدرس و کارشناس موضوع مربوطه تهیه و آموزش موثری تولید می‌کنیم.
برخی ویژگی‌های عمومی تولید محتوا و خدمات ما
استفاده از کلمات کلیدی متناسب با فعالیت شما و تحقیق درباره آن
تصویر سازی مرتبط با محتوای متنی
مبتنی براصول سئو و چگالی مناسب محتوای متنی
تاکید بر عناوین جذاب و کاربرپسند
رعایت اصول نگارشی فارسی نظیر نیم‌فاصله‌ها، علایم و نشانه‌ها
رعایت اصول خوانایی نظیر تعداد کلمات در جمله و تعداد جمله‌ها در پاراگراف
استفاده از کلمات مترادف و مرتبط با واژگان کلیدی جهت بهبود اثر بخشی SEO
متن روان و کاربرپسند طبق سلیقه کاربران و نیازهای جامعه هدف؛ بعنوان مثال شما هرگز در یک نامه اداری از عبارت‌های عاشقانه استفاده نمی‌کنید! همانطور که هیچوقت در نوشتن یک پیامک برای همسرتان، از عبارت‌های اداری و فعل‌های رسمی استفاده نمی‌کنید؛ متن باید متناسب با مخاطب تالیف شود. البته مثالی که ملاحظه کردید بسیار سخت‌گیرانه بود اما برای انتقال صحیح مفهومی
ایده پردازی خلاقانه درانتخاب سوژه، متناسب با پروژه
پرداخت خلاقانه محتوا مطابق با تکنیک‌های نویسندگی و تولیدمحتوای کاربرپسند (تولید محتوای مربوط به جراید، چاپ کتاب، فیلمنامه و… متناسب با درخواست مشتری صورت می‌پذیرد.)
استفاده از منابع موثق و معتبر در استنادهای مورد نیاز و ارایه لینک مستقیم آنها به مشتری
تهیه نسخه صوتی و پادکست از محتوای تولید شده در صورت درخواست مشتری
تهیه نسخه ویدیویی از محتوای تولید شده در صورت درخواست مشتری
می‌خواهید کسب و کارتان را توسعه دهید؟
تالیف مطالب سایت، فروشگاه و شبکه‌های اجتماعی
پست ویدیویی کوتاه ویژه اینستاگرام
مدیریت محتوایی وب‌سایت‌ها و کسب وکارهای فعال
آموزش و ارائه دستورالعمل‌های اجرایی سئو و بازاریابی آنلاین
فارغ از ملاحظات سئو و هر چیزی که مانع برقراری یک رابطه موثر شود، باید بگویم تولید محتوای موثر و مدیریت محتوایی سودآور، اساس هر فعالیت و کسب و کار اینترنتی است. اگر شما که یک شرکت، سازمان یا کسب و کاری هدفمند هستید، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. پیشنهادی که بدون تعارف و به استناد اظهار نظر مشتریان ما، یک فرصت کم‌یاب است. فرصتی که با تولید محتوای هدفمند اهداف و انتظارات شما را برآورده می‌کند. پس پیشنهاد می‌کنیم مدیریت محتوایی و توسعه‌ی کل یا بخشی از کسب و کارتان را به ما بسپارید.

کارشناسان تولید محتوا
اما اگر کسب و کاری نوپا هستید یا بدنبال یادگیری افزودن به دانسته‌هایتان در حوزه وب و بطور خاص، تولید محتوا، سئو و مهارت‌های توسعه وب هستید، ما آموزش‌های کاربردی و موثر درسطوح مختلف مقدماتی و پیشرفته به شما ارائه می‌کنیم و برای کمک به کسب و کارهای نوپا، بدون دریافت هزینه‌های نامتعارف، کاملا آماده و با انگیزه‌ایم.

 

آموزش‌های ما برایند مفیدی از تجربه‌ و شکست و پیروزی‌هایی است که بدون شک برای شما بسیار سودمند و راهگشاست. تجربه‌هایی که از سال ۱۳۸۳ تا نخستین جشنواره بین‌المللی رسانه های دیجیتال در سال ۱۳۸۸ تداوم داشته و پس از آن نیز با تمرکز در حوزه تولید-محتوا و رسانه تا به امروز ادامه دارد. آنچه خواهیم گفت حاصل ۱۴ سال تحقیق و تدریس و فعالیت پژوهشی است که می توانست در پکیج های میلیونی منتشر و به فروش برسد! اما با افتخار و رضایت، به رایگان پیشکش شما هم‌وطن عزیز و شایسته می‌شود.

می‌خواهیم کمی کار کنیم، بدور از هیاهو…
ما، به عنوان گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن، با مطالعه این سرویس را راه اندازی و تلاش می‌کنیم با تولیدمحتوای مفید، به کسب و کار مردم کمک کنیم. ما نمی‌‌خواهیم یک بنگاه مقاله، یا واژه‌‌فروشی درست کنیم! خاستگاه فکری ما از اقلیم واژه‌ها سر بلند می‌کند و با (صفر و یک) ابزار‌های دیجیتالی گره خورده‌است. کمندِمان از یک سو در دایره‌های (GOOGle) ملوانی! شده و از سوی دیگر سنجاق شده‌ایم به سینی‌سایزر‌های اشتنبرگ!

تولید محتوای خوب
تولید محتوای خوب

Smile
clean word remove format superscript Subscript Cut Copy Paste Horizontal Rule Ordered List Unordered List Outdent Indent Insert Link Remove Link
Undo Redo Bold Italic Underline strikethrough Align Right Center چینش چپ Justify Full Justify Full Justify Full
Text Color
Background Color
Add Image
Insert Table
Insert Aparat

 • نظرات() 
 • 27 آبان 97

  مبحث زیر را در صفحه اینستاگرام هم گذاشته ام. مطلبی یکی از دوستان نوشته بود با قدری کم و زیاد محتوای ویدیویی آن  را درست کردیم و در راستای فعالیت‌های سرویس تولید محتوای فارسی گفتم گذاشتیم توی اینستا، اما اینجا سئو خوبی پیدا کرده،  اینجا هم منتشر کنیم. خالی از لطف نیست. اینستای ما bamatabala@ است. کانال این دوستمان هم mohamadseylsepor@ اگر درست نوشته باشم. بله، توی تلگرام هم هست.

  تقاضا دارم هم سایت یک متن( https://1matn.com) را ببینید و هم به کانال دوست عزیز جناب آقای سیل سپور سر بزنید، بلاخره در این روزها که معیشت و اشتغال دغدغه و مسئله مردم است، این تلاش‌ها قابل تحسین هستند. اینکه کمک کنیم کسب و کار مردم اوضاعش بهتر شود…این ماجرا، مسئله ی مهمی است برای من...
  در حدی که هر وقت به معاش و غم نان مردم فکر می‌کنم، شعر مرا در می‌آورد…
  همین تازگی‌ها بود که حاضر شدم! ذوب شوم… ضرب شوم!...
  این روزها 
  حاضرم ذوب شوم
  سکه شوم
  ضرب شوم
  سکه شوم، سکه ی یک پول!
  به گاه ِ چه کنم، چه کنم‌های تو در دستان تو… همین

  و اما بحثی که نریشن آن هم در اینستا گذاشتم این است...

  چرا افراد کم سواد میلیاردر می‌شوند؟
  در حالی که افراد متخصص برای همیشه کارمند باقی می مانند؟
   
   متخصص شدن می‌تواند فواید بسیار زیادی داشته باشد، اما احتمال اینکه این تخصص، بخواهد بر قابلیت تفکر خلاق تان اثربگذار بسیار زیاد است! تحقیقات انجام شده ثابت کرده؛ تخصص شما می تواند باعث مرگ قوه خلاقیت شما شود...!!

   نوآوری - در معنا، یعنی خلق چیزی جدید - همواره در خود فاکتوری نو بودن دارد. به هر میزان درباره چیزی بیشتر بدانید، به همان اندازه کمتر می توانید در همان زمینه به دستآوردهای بزرگی دست یابید. از طرف دیگر، تخصصی که شما را در راه ثروتمند شدن می خواهد همراهی کند، می تواند خلاقیت و اشتیاق تان را برای به دست آوردن ایده های جدید منهدم کند.
   تحقیقاتی که توسط پرفسور کِوین بودرا (Kevin Boudreau) انجام شده، نشان می دهد افراد متخصص نه تنها بدنبال ایده های جدید نمی روند، بلکه به شدت نسبت به ایده های جدید حساس هستند و آنها را به باد انتقاد می گیرند.
   به هر میزان عمیق تر وارد مبحثی می شوید، به همان میزان سخت تر می توانید تغییر آن را بپذیرید و معمولا نسبت به هر تغییری بدبین هستید. دقیقا در همین شرایط است که کارآفرینان، کمتر متخصص گوی رقابت را از متخصصان می ربایند و با آن، ثروت خود را بنا می کنند.
   این مورد، در روابط نیز صدق می کند. شما به هر میزان، در هر رابطه ای عمیق تر شوید، به همان میزان کمتر می توانید تغییرات را در رابطه تان ایجاد کنید و یا اگر در ورزشی به صورت تخصصی فعالیت می کنید، به سختی می توانید وارد ورزش دیگر شوید و از نو شروع کنید.
   دلیل اینکه کارآفرینان کمتر متخصص هستند نیز دقیقا همین است. کارآفرینان بزرگ دنیا به علت کم بودن سواد تخصصی شان و به دلیل آنکه هرگز در موضوع مورد نظر زیاد عمیق نشده اند، به راحتی میتوانند خلاقانه درباره ان موضوع فکر کنند و بخواهند نوآوری های انجام دهند. افراد متخصص به علت تخصصی که دارند، بیش از حد لازم درباره تصمیم به خلاقیتشان فکر می کنند و همین امر باعث می شود بخواهند به صورت منطقی خلاقیتی ایجاد کنند که هرگز امکان پذیر نیست.

   اما اگر در هر زمینه ای به هر دلیلی عمیق شده اید و تغییر و نوآوری در آن زمینه برایتان سخت است؛ می توانید از 4 راهکار زیر، برای گریز از این دام استفاده کنید:

   ایده ها را خرد کنید!
   ایده هایی که به ذهن تان میرسد را خرد کنید، به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید و به ساده ترین صورت ممکن درآورید. زمانی که این کار را انجام دهید، بهتر می توانید ایده های جدید را قبول کنید زیرا کارکرد اجزای مختلف انرا درک میکنید.

   یک دستیار شیطان طراحی کنید
  یک نفر را داشته باشید، تا هر ایده را که می خواهید بپذیرید نقد کند و شما دفاع کنید (و برعکس) تا قوه خلاقیت شما فعال شود و بخواهید درباره تمام جنبه های ایده فکر کنید.

   لیستی از افراد مختلف برای صحبت داشته باشید!
  افراد مختلف، با طرز فکرهای مختلفی در زندگی داشته باشید، برای مثال، وکیل، پزشک، کودک، دانشجو و... و ایده ای که به ذهن تان می رسد را با تمام آنها در میان بگذارید و قضیه را از انواع مختلف طرزفکرها بشنوید.

   تازه کارانی پیدا کنید!
  شاید مضحک به نظر برسد، اما اگر میخواهید واقعا خلاقانه فکر کنید، میتوانید از تازه کاران حوزه تان پرس و جو کنید؛ این افراد هنوز متخصص نشده اند و قوه خلاقیت شان فوق العاده فعال است. بعضی اوقات افکار غیرمتخصصانه آنها میتوانند کلید حل مسئله شما باشند.


 • نظرات() 
 • 25 آبان 97

  یکی از دغدغه های وب فارسی در این روزها تولید محتوای خوب است. سرویس تولید محتوای فارسی بعنوان ارائه کننده خدمات تولید محتوا در این زمینه پیشتاز است. این سایت را  بررسی کنید و از خدمات آن بهره بگیرید. https://1matn.com

  ادامه مطلب

 • دیدگاه() 
 • آرشیو موضوعی

  آرشیو


  آخرین پست ها


  نویسندگان  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

  اَبر برچسبها


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات